Czytacz

Kim jest Czytacz i co jest w nim wyjątkowego? Nasz Czytacz jest Bohaterem, Bohaterem Borysem (BB) – więcej dowiecie się na dedykowanej stronie www.bohaterborys.pl – małym Chłopcem, który pomimo walki ze swym Śmiertelnym Wrogiem, nieuleczalną genetyczną rzadką chorobą zwaną leukodystrofia metachromatyczna, zachował dziecięcą i naturalną potrzebę poznawania świata poprzez ciągłe przeżywanie coraz to nowych przygód swoich ulubionych bohaterów.

Choroba sprawiła, że Bohater sam nie może (jeszcze!), czytać, ale od tego ma swoją Drużynę, która codziennie zabiera go w magiczny świat przygód Alberta, Matyldy, Pana Brumm czy Nusi. Wyprawy te mają, poza sprawieniem po prostu wszystkim radochy, także pomóc BB w powrocie do zdrowia i utrzymaniu sprawności intelektualnej.

Ta strona jest zapisem niektórych z tych wypraw, tych które w szczególny sposób utkwiły nam w pamięci i które chcemy zachować na dłużej, a przy okazji zaprosić innych do poznania nowych światów, które może i was zauroczą.

Zatem to tyle i aż tyle, reszty dowiecie się czytając tę stronę, a tymczasem wracamy do książek, gdyż nasz BOHATER już CZYTA, bo czy tego chcecie czy nie to CZYTANIE ma MOC.

Brak możliwości komentowania.