Mama Bo

Książki były i są ze mną od dawna, zmieniał się jedynie klucz ich doboru, ale słowo pisane czulej do mnie mówiło niż mówione. Kształciłam się dzielnie, by być Panią od Marketingu, ale najpierw życie zawodowe, potem prywatne zweryfikowało moje dalekosiężne plany i postawiło przede mną zadanie o wiele bardziej złożone i trudniejsze niż jakakolwiek praca zawodowa.

A mianowicie, dzisiaj jestem osobą, która łączy na co dzień logistykę domową z rehabilitacyjną, sekcję rozrywkową z edukacyjną, macierzyństwo z heroizmem i siłą. Wszystko to skąpane w ogromnej dawce wiary, nadziei i pozytywnego dobra, które dają mi MOC do działania i… czytania.

Tworząc i pisząc tę stronę mam zamiar przedstawić Wam świat książek Bohatera, który Czyta, a przy tym pokazać Wam nasze subiektywne wspomnienia z wypraw, które wspólnie codziennie odbywamy z naszym Bohaterem.

Zatem, kim jestem? Jestem Kasia i jestem MamaBo, czyli Mama Bohatera. Odgrywam rolę, której sama nie wybrałam, to ona wybrała mnie.

 

PS. Razem ze mną książki Czytaczowi czyta też TataBo, który stanowi drugą połowę Drużyny BB, czyli Drużyny Bohatera Borysa.